Skup udziałów w nieruchomościach

SKUP UDZIAŁÓW W NIERUCHOMOŚCIACH I SPADKACH

Spadek zazwyczaj budzi pozytywne skojarzenia, jednak nie zawsze okazują się one zgodne z rzeczywistością. W ramach spadku można odziedziczyć nieruchomość, ziemię, pieniądze, ale także długi. W efekcie często zdarza się, że spadek jest powodem licznych problemów. Szczególnie uciążliwy bywa udział w nieruchomościach. Odziedziczyłeś spadek, który okazał się być zadłużony lub udział w nieruchomości jest dla Ciebie problemem? W takim razie skup udziałów w nieruchomościach i spadkach jest rozwiązaniem dla Ciebie.

Z nami sprzedaż mieszkania będzie błyskawiczna i prosta

Problemy ze spadkiem

Kredyty hipoteczne na dom czy mieszkanie to w dzisiejszych czasach bardzo powszechne zjawisko. Spłata dużego zobowiązania względem banku rozkładana jest zazwyczaj na kilkadziesiąt lat. Niestety często zdarza się, że osobom zaciągającym kredyt nie uda się spłacić go przed śmiercią. W takiej sytuacji zobowiązanie zostaje dziedziczone wraz ze spadkiem przez spadkobierców. Co jednak w sytuacji, kiedy możliwości spadkobiercy nie pozwalają na spłatę odziedziczonego zobowiązania? Zadłużoną nieruchomość bardzo trudno jest sprzedać, a kredyt musi zostać spłacony. Spadkobierca ma dwa rozwiązania – może popadać w spiralę zadłużenia, przez brak możliwości opłacania zobowiązania zaciągniętego przez jego bliskich lub zdecydować się na skup udziałów spadkowych.

Skupujemy mieszkania, działki i domy na terenie Krakowa i okolic

Czy skup udziałów w nieruchomościach jest dla Ciebie?

Nie da się ukryć, że najkorzystniejsza jest sytuacja, w której nieruchomość ma tylko jednego właściciela. W takim przypadku nie ma problemów z jej zarządzaniem. Nawet jeśli mieszkanie czy dom są zadłużone, bez problemu można podjąć decyzję o ich sprzedaży, a tym samym o pozbyciu się długu. Co jednak w sytuacji, kiedy nieruchomość ma dwóch lub więcej właścicieli o tych samych prawach? Wtedy sprawa udziałów w nieruchomości staje się bardziej skomplikowana.

Z nami sprzedaż mieszkania będzie błyskawiczna i prosta

Podział nieruchomości w wyniku rozwodu

Rozwód to jedna z najczęstszych przyczyn podziału nieruchomości. Najczęściej byli współmałżonkowie otrzymują po połowie udziałów. Bardzo często jednak po rozwodzie pojawiają się problemy z zarządzaniem nieruchomością. Co zrobić jeśli jedna strona chce sprzedać dom, a druga się na to nie zgadza? 

Wtedy najlepszym rozwiązaniem jest zdecydowanie się na pomoc firmy oferującej
skup udziałów w nieruchomościach. Aby zrealizować ten krok nie trzeba mieć zgody drugiego współudziałowca. Ze swoją częścią udziałów możesz robić co chcesz i nie musisz posiadać na to niczyjej zgody. Jeśli męczy Cię zarządzanie nieruchomością z byłym współmałżonkiem – skontaktuj się z nami. Prowadzimy skup udziałów w nieruchomościach, pomożemy Ci dopełnić wszelkich formalności i uwolnić się od problemu szybko i skutecznie.

Najczęściej zadawane pytania - sprzedaż mieszkania

Skup udziałów spadkowych - czy to możliwe?

Spadek najczęściej dziedziczony jest przez kilkoro spadkobierców. W związku z tym, nieruchomość będąca przedmiotem sprawy zyskuje kilkoro właścicieli. Oznacza to, że kluczowe decyzje związane losem tejże nieruchomości muszą być podejmowane wspólnie. Przykładowo, jeśli odziedziczysz dom po rodzicach udziały dzielą się między Ciebie i Twoje rodzeństwo. Jeśli chcesz sprzedać odziedziczony dom, każdy ze spadkobierców musi wyrazić na to swoją zgodę. Wystarczy tylko jeden głos sprzeciwu, by transakcja została zablokowana. Co w takiej sytuacji?

Pamiętaj, że bez względu na ilość spadkobierców, masz pełne prawo do zupełnego dysponowania swoimi udziałami. Możesz je bez przeszkód sprzedać i nie potrzebujesz do tego zgody innych udziałowców. Jeśli zamiast utrzymywać odziedziczoną nieruchomość wolisz otrzymać gotówkę, którą będziesz mógł przeznaczyć na dowolny cel – nie musisz pozwalać by inni spadkobiercy Cię ograniczali. Sprzedaj swój
udział w nieruchomości. Nasza firma prowadzi również skup udziałów spadkowych. Skontaktuj się z nami, a my pomożemy Ci przejść przez cały proces szybko i bez problemów.

MASZ PYTANIA? ZADZWOŃ!

Chesz sprzedać nieruchomość? Masz dodatkowe pytania?
Nie czekaj! Zadzwoń lub napisz!

Z nami sprzedaż mieszkania będzie błyskawiczna i prosta

Co zyskujesz?

Skup udziałów w nieruchomościach i spadkach to dobre rozwiązanie jeśli Twoje interesy są sprzeczne z interesami innych udziałowców. Otrzymując spadek czy dziedzicząc udziały chcesz mieć możliwość decydowania i zarządzania nimi według Twoich potrzeb. Nie czekaj na zgodę innych i postaw na skup udziałów w nieruchomościach

Jeśli otrzymany przez Ciebie spadek jest zadłużony, również Ci pomożemy. Rozumiemy, że walka z długami jest trudna, dlatego decydując się na współpracę z nami otrzymujesz spokój. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych – dopóki nieruchomość należy do Ciebie, nie jest za późno na pozbycie się ciężaru.
Skup udziałów w nieruchomościach i spadkach to Twoja szansa na normalne życie bez długów.

Dzięki temu rozwiązaniu zyskujesz: 

  • wolność w decydowaniu o przyznanym Ci spadku;
  • brak konieczności dokładania własnych środków na utrzymanie nieruchomości;
  • pozbycie się zadłużonego spadku;
  • pozbycie się problemów powodowanych przez uciążliwych współudziałowców;
  • gotówkę, dzięki której spłacisz swoje długi.

Nasi specjaliści wycenią wartość Twoich udziałów i zaproponują Ci satysfakcjonującą ofertę. Szanujemy Twój czas – wycenę dostaniesz najszybciej jak to możliwe. Nie musisz się też martwić o to, że zagubisz się w dokumentacji. Kompleksowo prowadzimy skup udziałów w nieruchomościach i spadkach – możesz liczyć na naszą pomoc na każdym etapie procesu.

Jeśli się wahasz lub masz jakieś pytania – skontaktuj się z naszymi specjalistami, rozwiejemy Twoje wątpliwości. Zdecyduj się na skup udziałów w nieruchomościach i uzyskaj kontrolę nad swoimi udziałami.